BEDAVA LASERJET YAZICI & ANINDA TESLİMAT & SATIN ALMAK YERİNE YAZICI KİRALAYABİLİRSİNİZ.
İHTİYACINIZ OLAN YAZICIYI, SEÇİN FİRMAMIZI ARAYIN, YAZICINIZI ŞİRKETİNİZE KURALIM
ÜRÜNLERİMİZ BÖLÜMÜNDEN SEÇİNİZ
YAZICINIZ KAPINIZA GELSİN
KİRALAMA HİZMETLERİ İÇİN ARAYINIZ...

HP YAZICI TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME HİZMETLERİ
DETAYLI ARAMA İÇİN ÜRÜNLERİM BÖLÜMÜNE BAKINIZ

ÜRÜNLERİMİZ BÖLÜMÜNDEN İSTEDİĞİNİZ SAMSUNG YAZICIYI SEÇİN
YAZICINIZI ŞİRKETİNİZE KURALIM
GARANTİLİ SAMSUNG ÜRÜNLERİNİZE YERİNDE HİZMET İLE SERVİS İMKANI

 

SAMSUNG YAZICI TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME HİZMETLERİ
DETAYLI ARAMA İÇİN ÜRÜNLERİMİZ BÖLÜMÜNE BAKINIZ

 

OKI YAZICILARINIZIN ÖMRÜNÜ ORJINAL SARF MALZEMELER İL UZATIN

OKI YAZICI TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME HİZMETLERİ

DETAYLI ARAMA İÇİN ÜRÜNLERİM BÖLÜMÜNE BAKINIZ


LEXMARK YAZICI TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME HİZMETLERİ

DETAYLI ARAMA İÇİN ÜRÜNLERİM BÖLÜMÜNE BAKINIZ


EPSON YAZICI TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME HİZMETLERİ

DETAYLI ARAMA İÇİN ÜRÜNLERİM BÖLÜMÜNE BAKINIZ


LASER YAZICILAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME      

 (DEYAYLI MARKA ARAMALARINDA ÜRÜNLERİMİZ BÖLÜMÜNDEN FAYDALANINIZ) 

Ofislerde yanı başımızda bulunan mesai arkadaşlarımızdan biriside yazıcılardır. Birçok ofis çalışanı pratik kopyalama yöntemi yazıcıların bakımlarını arıza yaptığı güne dek yaptırmazlar. Ve arızalandıklarında başta günlük işlerin aksaması beraberinde ise yüksek maliyetlerin çıkması genelde can sıkıcıdır. Bizler sarf malzemelerimizi kullanan müşterilerimizin yazıcı bakımlarını aylık olarak yapmaktayız. Bu alışılmadık sistem başlarda kullanıcıların gereksinim duymadıkları ama ilerleyen zamanlarda ise memnuniyetleriyle sonuçlanan bir sistemdir. Bir yazıcıda ister orjinal toner kullanılsın, ister muadil toner, isterse dolum toner kullanılsın mantık şu olmalıdır ; KALİTELİ SARF MALZEME... Yazıcılarınızda kullandığınız kalitesiz sarf malzemeler hem yazıcınıza hem sağlığınıza ciddi anlamda zarar verebilir. Yazıcım toneri neden çabuk bitiyor? Laser yazıcınızın tonerinin çabuk bitmesi sizler için sorun teşkil ediyorsa değiştirilen tonerlerden sonra sayaç kontrolu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Her toner değişiminden sonra yazıcınızın sayaç bölümünden kontrolünü yapmanız bir toner ile kaç sayfa çıktı alıyorum sorusunun en net cevabı olacaktır. Alınan çıktı sayısı cihazınızın fabrika değerlerinin altında çıkması durumlarında kullanılan sarf malzeme kalitesinde sorun olduğunun belirtilerinden olabilir. Unutmayın ucuza mal ettiğiniz tonerler çabuk bitiyorsa bu size uzun vadede kar değil zarar getirecektir. 

TONER DOLUMU NEDİR?

Toner dolumu laserjet yazıcılarda kartuş kısmının toner haznesinin tekrardan yeni işlenmemiş toner ile doldurulmasıdır. Laserjet toner kartuşu drum, manyetik, şarj roller v.s. kopyalamayı sağlayan yedek parçalardan oluşur. Bu yedek ve sarfların her birinin yazıcının kopyası üzerinde ciddi görüntü farklılıkları sağlayacak önemleri vardır. Yapılacak toner dolumu öncesinde bu parçaların her birinin ayrı olarak bakımlarının yapılması bu bakımlar sonucunda ömrü bitmiş yada işlevini tam olarak yapamayanları değiştirmek gerekir. Gerekli parçaların değişimi ve boş olan toner deposunun temizliği dolum ortamının gerektirdiği şartlarda yapılır ise çıktılar bir o kadar kaliteli ve sorunsuz olarak çıkar. Yüksek performanslı bir dolum ancak kaliteli toner dolum malzemeleri kullanılarak elde edilebilir. Eğer bu unsurlar göz önünde bulundurularak laser toner dolumu yapılıyorsa ofisinizde toner dolumlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

TONER DOLUMU YAZICIMA ZARAR VERİR Mİ?

Toner dolumları şartlara uygun olarak yapıldığı takdirde yazıcılarınıza zarar vermeyecektir. Şartlara uygun toner dolumu TONER DOLUMU NEDİR (bknz.) bölümünde vardır. Orjinal tonerlerin maliyetlerinin neredeyse yazıcı fiyatlarına yakın olmaları kullanıcıları gerek dolum tonerlere gerekse muadil tonerleri satın almaya yönlendirmektedir. Bu sebebten dolayı tercih edilen dolum tonerlerin kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Yazıcınızın ömrünün kısalmaması ileride doğabilecek arızaların önüne geçmek kesinlikle kaliteli dolum ile doğru orantılıdır. Dolum yapan firmanın referans ve servis kalitesini araştırınız. Bu işi meslek edinmiş firmaları tercih etmeniz sizin hem bütçe maliyetinize hemde zamanınızın boşa gitmesine engel olacaktır. Unutmayın toner dolumu yazıcılara zarar vermez kalitesiz sarf ve uygun olamayan şartlarda yapılan dolumlar cihazınıza zarar verir.

LASER YAZICI KİRALAMA NEDİR?

Günümüzde birçok kurum ve şirketler çıktı maliyetlerini hesapladıklarında laserjet yazıcılarını kiralamanın daha ekonomik bir sistem olduğuna kanaat getirmişlerdir. Her bir yazıcı için ayrı toner alımı, her bir yazıcının arıza maliyeti ve en önemlisi her bir yazıcı ile yaşanan sorunda kaybedilen zaman... Bu ve buna benzer daha birçok sorun göz önünde bulundurulduğunda yazıcı kiralamak gerek ekonomi gerekse iş zamaının kaybolmasının büyük ölçüde önüne geçmektedir. Ofisinize uygun aylık çıktı kapasitesine göre belirlediğimiz, günün teknolojisine uygun cihazları sarf maliyeti, yedek parça maliyeti, satın alma maliyeti olmadan kullanıcıya sunmak yazıcı kiralama yöntemidir. Bu yönteme kopya başı sistemi, c.c. sistemi, copy click v.s. gibi isimlerde verilmektedir. Yedek sarf malzemelerini kiralama hizmeti veren firma üstlenir. Arızalar halinde firma ücretsiz yedek parça dahil onarımları yapar. Cihaz iki (2) yıl aralıklarla yenilenir. Müşteri ise bu hizmetlere ücret ödemez. Müşteri aylık çekim sayacına göre belirlenen kopya başı ücretlendirme üzerinden fatura bedelini öder. Sistem gayet basit ve her iki taraf için en sorunsuz olan yöntemdir. Müşteri toner dolumundan, arızalardan, çabuk biten tonerlerden, servis çağırmaktan kurtulur servis ise hizmet sektörünün vermiş olduğu rekabetten dolayı işini kaliteli ve hızlı yapar. Böylelikle sorunlar en az seviyelere inmiş olur.

LASER YAZICILARDA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Laser yazıcılarınızda teknik servis hizmetlerini yurt genelinde anlaşmalı kargolarımız ile vermekteyiz. Servise göndereceğiniz laser yazıcınızı kargoya uygun şekilde paketlemenizi öneriyoruz. Kargolarda cihazınızın zarar görmemesi için yapacağınız kolinin ebatlarının yazıcınızdan her bir kenarından 10 cm kadar büyük olmasına dikkat ediniz. Servise yollayacağınız laser yazıcınızın koli içerisinde boş kalan kısımlarını gazete kağıdı ve destekleyici köpük malzemeler ile sıkılaştırınız. Kargo paketlerinin sevkiyat sırasında kargo elemanlarınca atılıp veya hızlı yere bırakılacağını göz önünde bulundurunuz. Yapacağınız kargo paketlerini iyi bir şekilde bantlayınız. Sevkiyat sırasında cihazınıza zarar gelmemesi için dikkatli ve titiz bir kolileme yapmaya özen gösteriniz.

LASER YAZICI KİRALAMA HİZMETLERİ 

hp pro mfp m 283 fwd renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp m 182 n renkli laserjet yazıcı aylık 2.500 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp m 283 fdn renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp 183 fw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp m 255 dw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp m 282 nw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp enterprise flow mfp m 776 zs renkli yazıcı aylık 5.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp enterprise m 856 dn renkli yazıcı aylık 4.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet 179 nw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp pro mfp m 428 dw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet mfp m 442 dn siyah laserjet yazıcı aylık 2.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet mfp m 438 n siyah laserjet yazıcı aylık 2.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet mfp m 443 nda siyah laserjet yazıcı aylık 2.500 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp neverstop laser mfp 1200 dn  siyah laser yazıcı aylık 2.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet pro m 404 dn siyah laserjet yazıcı aylık 2.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp color leserjet pro mfp m 479 dn renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp color laserjet pro mfp m 454 dw renkli laserjet yazıcı aylık 3.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet enterprise m 507 x siyah laserjet yazıcı aylık 2.500 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp laserjet enterprise flow mfp m 528 z siyah laserjet yazıcı aylık 5.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme
hp color laserjet enterprise m  751 dn renkli laserjet yazıcı aylık 4.000 kota ücretsiz kurulum 2 yıllık sözleşme

YUKARIDA MARKA VE MODELLERİ BELİRTİLEN HP YAZICILAR FİRMAMIZ TARAFINDAN KİRALANMAKTADIR.